dr n. med. Beata Miękoś-Zydek – specjalista dermatolog
poniedziałek godz. 15:00 – 18:00 (wybrane dni)
wtorek godz. 15:00 – 18:00
piątek godz. 15:00 – 18:00

Dermatolog dziecięcy Łódź – wizyta na NFZ

Oprócz udzielanych w naszej przychodni porad z zakresu dermatologii osobom dorosłym (numer poradni na skierowaniu 1200), udzielamy świadczeń także dzieciom w każdym wieku (numer poradni na skierowaniu 1201). Aby umówić dziecko na wizytę w ramach NFZ należy posiadać dla niego ważne skierowanie od lekarza POZ. Przy umawianiu wizyty niezbędne będzie podanie również danych opiekuna ustawowego (jednego z rodziców). Pacjent niepełnoletni na wszystkie wizyty stawia się razem z opiekunem, w wyjątkowych przypadkach za zgodą lekarza możliwe są wyjątki.

Dermatologia dziecięca jest dziedziną medycyny poświęconą diagnostyce oraz leczeniu chorób skóry (a także włosów, paznokci, błon śluzowych i chorób wenerologicznych).

Zakres udzielanych świadczeń z zakresu dermatologii dziecięcej:

  • leczenie zmian skórnych min. choroby: łuszczycowe, alergiczne, pasożytnicze
  • leczenie chorób włosów i paznokci
  • dermatoskopowa ocena barwnikowych zmian skórnych
  • leczenie trądziku
  • zabiegi dermatologiczne

W ramach realizowanego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oferujemy bardzo krótkie czasy oczekiwania na wizytę u dermatologa w Łodzi (najkrótsze kolejki w Łodzi) – czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki w porównaniu z innymi placówkami w mieście.

Niniejsza strona dotyczy leczenia u dermatologa dziecięcego w ramach świadczeń NFZ (na Narodowy Fundusz Zdrowia). Zobacz również świadczenia komercyjne, oraz świadczenia w ramach NFZ udzielane w ramach poradni dziecięcej:
Dermatolog Łódź prywatnie wizyty odpłatne (komercyjne)
Poradnia dermatologiczna NFZ Łódź – strona ogólna